Kthehu te faqja e internetit
SQ
 • IT
 • DE
 • FR
 • ES
 • EN
 • PL
 • CS
 • SK
 • BG
 • RU
 • HR
 • SR
 • SQ

Terranova

Bory Mall Bratislava - Shop Unit G 12,

Bratislava 82104, Sllovaki

Hapur Mbyll në 21:00

E enjte
10:00-21:00
E premte
10:00-21:00
E shtunë
09:00-21:00
E diel
09:00-21:00
E hënë
10:00-21:00
E martë
10:00-21:00
E mërkurë
10:00-21:00

Na ndiqni:

Shërbimet tona

Kthimi në dyqan

Kthimet online në dyqan janë gjithmonë falas

Kliko dhe Mblidh

Dorëzim gjithmonë falas në dyqan