Kthehu te faqja e internetit
SQ
 • IT
 • DE
 • FR
 • ES
 • EN
 • PL
 • CS
 • SK
 • BG
 • RU
 • HR
 • SR
 • SQ

Terranova

Via Malcanton 35/G,

Trebaseleghe 35010, Itali

Hapur Mbyll në 20:00

E martë
09:00-20:00
E mërkurë
09:00-20:00
E enjte
09:00-20:00
E premte
09:00-20:00
E shtunë
09:00-20:00
E diel
09:00-20:00
E hënë
09:00-20:00

Na ndiqni:

Shërbimet tona

Kthimi në dyqan

Kthimet online në dyqan janë gjithmonë falas

Kliko dhe Mblidh

Dorëzim gjithmonë falas në dyqan

Kartë dhuratë

Karta dhuratë mund të blihet në dyqan

Secure payment

VISA, Mastercard, Satispay, Klarna.

Besnikëri

Më shumë përfitime për klientët besnikë