Kthehu te faqja e internetit
SQ
 • IT
 • DE
 • FR
 • ES
 • EN
 • PL
 • CS
 • SK
 • BG
 • RU
 • HR
 • SR
 • SQ

Terranova

Corso Cornelio Tacito, 41,

Terni 05100, Itali

Aktualisht mbyllur. Hapet në 09:00

E enjte
09:00-20:00
E premte
09:00-20:00
E shtunë
09:00-20:00
E diel
16:00-20:00
E hënë
09:00-20:00
E martë
09:00-20:00
E mërkurë
09:00-20:00

Na ndiqni:

Shërbimet tona

Kthimi në dyqan

Kthimet online në dyqan janë gjithmonë falas

Kliko dhe Mblidh

Dorëzim gjithmonë falas në dyqan

Kartë dhuratë

Karta dhuratë mund të blihet në dyqan

Besnikëri

Më shumë përfitime për klientët besnikë

Secure payment

VISA, Mastercard, Satispay, Klarna.