Kthehu te faqja e internetit
SQ
 • IT
 • DE
 • FR
 • ES
 • EN
 • PL
 • CS
 • SK
 • BG
 • RU
 • HR
 • SR
 • SQ

Terranova

Corso Calatafimi N. 643-643/A,

Palermo 90100, Itali

Mbyll së shpejti 20:00 • Hapet nesër në 09:00

E hënë
09:00-13:00 16:00-20:00
E martë
09:00-13:00 16:00-20:00
E mërkurë
09:00-13:00 16:00-20:00
E enjte
09:00-13:00 16:00-20:00
E premte
09:00-13:00 16:00-20:00
E shtunë
09:00-13:00 16:00-20:00
E diel
Mbyllur

Na ndiqni:

Shërbimet tona

Kthimi në dyqan

Kthimet online në dyqan janë gjithmonë falas

Kliko dhe Mblidh

Dorëzim gjithmonë falas në dyqan

Kartë dhuratë

Karta dhuratë mund të blihet në dyqan

Besnikëri

Më shumë përfitime për klientët besnikë