Kthehu te faqja e internetit
SQ
 • IT
 • DE
 • FR
 • ES
 • EN
 • PL
 • CS
 • SK
 • BG
 • RU
 • HR
 • SR
 • SQ

Terranova

C.So Italia, 25/27/29,

Catania 95129, Itali

Hapur Mbyll në 20:30

E martë
08:30-20:30
E mërkurë
08:30-20:30
E enjte
08:30-20:30
E premte
08:30-20:30
E shtunë
08:30-20:30
E diel
10:00-13:00 16:30-20:00
E hënë
08:30-20:30

Na ndiqni:

Shërbimet tona

Kthimi në dyqan

Kthimet online në dyqan janë gjithmonë falas

Kliko dhe Mblidh

Dorëzim gjithmonë falas në dyqan

Kartë dhuratë

Karta dhuratë mund të blihet në dyqan

Besnikëri

Më shumë përfitime për klientët besnikë