Kthehu te faqja e internetit
SQ
 • IT
 • DE
 • FR
 • ES
 • EN
 • PL
 • CS
 • SK
 • BG
 • RU
 • HR
 • SR
 • SQ

Terranova

Via Tirso 42,

Oristano 09170, Itali

Aktualisht mbyllur. Hapet në 09:30

E mërkurë
09:30-12:30 16:30-19:30
E enjte
09:30-12:30 16:30-19:30
E premte
09:30-12:30 16:30-19:30
E shtunë
09:30-12:30 16:30-19:30
E diel
Mbyllur
E hënë
09:30-12:30 16:30-19:30
E martë
09:30-12:30 16:30-19:30

Na ndiqni:

Shërbimet tona

Kthimi në dyqan

Kthimet online në dyqan janë gjithmonë falas

Kliko dhe Mblidh

Dorëzim gjithmonë falas në dyqan

Kartë dhuratë

Karta dhuratë mund të blihet në dyqan

Besnikëri

Më shumë përfitime për klientët besnikë