Kthehu te faqja e internetit
SQ
 • IT
 • DE
 • FR
 • ES
 • EN
 • PL
 • CS
 • SK
 • BG
 • RU
 • HR
 • SR
 • SQ

Terranova

Centro Comm.Le San Martino In San Martino ,

San Martino Siccomario 27028, Itali

Hapur Mbyll në 20:00

E diel
09:00-20:00
E hënë
09:00-20:30
E martë
09:00-20:30
E mërkurë
09:00-20:30
E enjte
09:00-20:30
E premte
09:00-20:30
E shtunë
08:30-20:30

Na ndiqni:

Shërbimet tona

Kthimi në dyqan

Kthimet online në dyqan janë gjithmonë falas

Kliko dhe Mblidh

Dorëzim gjithmonë falas në dyqan

Kartë dhuratë

Karta dhuratë mund të blihet në dyqan

Besnikëri

Më shumë përfitime për klientët besnikë

Secure payment

VISA, Mastercard, Satispay, Klarna.