Kthehu te faqja e internetit
SQ
 • IT
 • DE
 • FR
 • ES
 • EN
 • PL
 • CS
 • SK
 • BG
 • RU
 • HR
 • SR
 • SQ

Terranova

Via del Ponte di Piscina Cupa, 121,

Roma 00128, Itali

Hapur Mbyll në 20:00

E enjte
10:00-20:00
E premte
10:00-20:00
E shtunë
10:00-20:00
E diel
10:00-20:00
E hënë
10:00-20:00
E martë
10:00-20:00
E mërkurë
10:00-20:00

Na ndiqni:

Shërbimet tona

Kthimi në dyqan

Kthimet online në dyqan janë gjithmonë falas

Kliko dhe Mblidh

Dorëzim gjithmonë falas në dyqan

Kartë dhuratë

Karta dhuratë mund të blihet në dyqan

Besnikëri

Më shumë përfitime për klientët besnikë