Kthehu te faqja e internetit
SQ
 • IT
 • DE
 • FR
 • ES
 • EN
 • PL
 • CS
 • SK
 • BG
 • RU
 • HR
 • SR
 • SQ

Terranova

Via Leopoldo Lucchi, 335,

Cesena 47521, Itali

Hapur Mbyll në 20:30

E enjte
08:30-20:30
E premte
08:30-20:30
E shtunë
08:30-20:30
E diel
09:30-20:30
E hënë
08:30-20:30
E martë
08:30-20:30
E mërkurë
08:30-20:30

Na ndiqni:

Shërbimet tona

Kthimi në dyqan

Kthimet online në dyqan janë gjithmonë falas

Kliko dhe Mblidh

Dorëzim gjithmonë falas në dyqan

Kartë dhuratë

Karta dhuratë mund të blihet në dyqan

Secure payment

VISA, Mastercard, Satispay, Klarna.

Besnikëri

Më shumë përfitime për klientët besnikë