Kthehu te faqja e internetit
SQ
 • IT
 • DE
 • FR
 • ES
 • EN
 • PL
 • CS
 • SK
 • BG
 • RU
 • HR
 • SR
 • SQ

Terranova

Františkánská 5,

Brno 602 00, Çekia

Hapur Mbyll në 19:30

E enjte
09:00-19:30
E premte
09:00-19:30
E shtunë
09:30-18:00
E diel
Mbyllur
E hënë
09:00-19:30
E martë
09:00-19:30
E mërkurë
09:00-19:30

Na ndiqni:

Shërbimet tona

Kthimi në dyqan

Kthimet online në dyqan janë gjithmonë falas

Kliko dhe Mblidh

Dorëzim gjithmonë falas në dyqan