Kthehu te faqja e internetit
SQ
 • IT
 • DE
 • FR
 • ES
 • EN
 • PL
 • CS
 • SK
 • BG
 • RU
 • HR
 • SR
 • SQ

Terranova

bulevard "Lipnik", Rousse Mall ,

Ruse 7005, Bullgari

Aktualisht mbyllur. Hapet në 10:00

E hënë
10:00-21:30
E martë
10:00-21:30
E mërkurë
10:00-21:30
E enjte
10:00-21:30
E premte
10:00-21:30
E shtunë
10:00-21:30
E diel
10:00-21:30

Na ndiqni:

Shërbimet tona

Kthimi në dyqan

Kthimet online në dyqan janë gjithmonë falas

Kliko dhe Mblidh

Dorëzim gjithmonë falas në dyqan